Klimatyzator Daikin Stylish - zwycięzca konkursu Good Design Award.

Produkty firmy Daikin, już po raz kolejny zostały nagrodzone za innowacyjne wzornictwo oraz możliwości funkcjonalne Good Design Award. Nagroda ta stanowi także wyraz uznania dla jednostki Stylish za jej zdolność osiągania nowych standardów komfortu oraz efektywności energetycznej w branży HVAC-R. Współpracujący z jednostką Stylish, sterownik Madoka również zdobył nagrodę IF Design Award i Reddot Product Design Award za innowacyjny projekt. Te nagrody przyznawane są w ramach dwóch najbardziej prestiżowych i największych konkursów wzornictwa na świecie.

Jednostką Stylish możesz zarządzać przy użyciu smartfona, wystarczy połączenie Wi-Fi oraz pobranie aplikacji Daikin Online Controller, aby rozpocząć tworzenie indywidualnego klimatu. Możliwość uruchomienia klimatyzatora w drodze z pracy do domu, spowoduje, że Twój dom będzie na Ciebie czekał ogrzany lub schłodzony, a na pewno wdzięczne będą Ci zwierzęta pozostawione same, przez kilka godzin.


Wykorzystanie Efektu Coandy umożliwia optymalny przepływ powietrza i rozkładu temperatury w całym pomieszczeniu. W zależności od trybu pracy, ciepłe powietrze kierowane zostaje poprzez żaluzje w dół, dzięki czemu ogrzewa pomieszczenie, zanim ucieknie do góry. Gdy urządzenie pracuje w trybie chłodzenia, jednostka kieruje zimne powietrze w górę, które i tak opadnie, schładzając pomieszczenie.

Zgrabny, elegancki i funkcjonalny model nadający się do zastosowania we wszystkich wnętrzach jest dostępny w 4 kolorach - białym, srebrnym, czarnym oraz drewna egzotycznego (blackwood).


Stylish posiada również inteligentny czujnik, który dzieli pomieszczenie na matrycę, składającą się z 64 różnych kwadratów, mierzy temperaturę powierzchni i po określeniu bieżącej temperatury w pomieszczeniu, rozprowadza powietrze równomiernie w całym pomieszczeniu przed przełączeniem do schematu nawiewu, kierującego ciepłe lub zimne powietrze do przestrzeni wymagających tego.

Nowy wentylator, który został zastosowany w jednostce Stylish, osiąga wysokie parametry pracy, jednak poziom głośności jest praktycznie niesłyszalny dla użytkowników.

Dzięki zastosowanym filtrom powietrza: srebra, Hepa, tytanowo-apatytowym oraz Flash Streamer, Twój dom będzie wolny od pyłków i roztoczy, nieprzyjemnych zapachów np. papierosów oraz od bakterii i wirusów.

Stylish zapewnia powietrze o najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu technologii Flash Streamer firmy Daikin. System ten usuwa cząstki, alergeny i nieprzyjemne zapachy, aby dostarczyć zdrowe powietrze w pomieszczeniach.

Tytanowo-apatytowy filtr deodoryzujący


Tytanowo-apatytowy filtr deodoryzujący Daikin usuwa cząsteczki pyłu unoszące się w powietrzu. Wyłapuje także nieprzyjemne zapachy na przykład tytoniu czy zwierząt. Wyłapuje, a nawet dezaktywuje szkodliwe organiczne substancje chemiczne, zapewniając Ci ciągły dopływ czystego powietrza.

Pełna kolorystyka jednostek klimatyzacyjnych Stylish, dostępna do obejrzenia w Salonie Daikin firmy Elektro-Bud Pro, ul. Warszawska 45B, 42-242 Rudniki koło Częstochowy.

Zapraszamy!